Waldorf
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.
Úvod Waldorf Škola Waldorf Aktuálně Waldorf Výzva pro rodiče budoucích prvňáčků

Výzva pro rodiče budoucích prvňáčků

Výzva

k uplatnění práva vyjádřit se k podkladům rozhodnutí před vydáním rozhodnutí podle § 36 odst. 3 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů

 

                Sděluji Vám, že dne 16.4.2019 bude ukončeno shromažďování podkladů pro vydání rozhodnutí ve věci Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání a v souladu s ustanovením § 36 odst. 3 správního řádu máte možnost vyjádřit se k podkladům rozhodnutí před jeho vydáním.

 

                Této možnosti můžete využít dne 16.4.2019 v době od 8:00 od 10:00 hod. kanceláři Waldorfské základní školy Olomouc, Rožňavská 21, Olomouc.  Po uplynutí tohoto termínu bude ve věci vydáno rozhodnutí, které Vám bude v souladu s § 72 správního řádu řádně oznámeno.

                Upozorňuji Vás, že účastník řízení nebo jeho zástupce je povinen v souladu s § 36 odst. 5 správního řádu předložit na výzvu oprávněné úřední osoby průkaz totožnosti (což je doklad, který je veřejnou listinou, v němž je uvedeno jméno, příjmení, datum narození, místo trvalého pobytu a z něhož je patrná i podoba).

 

Výzva k uplatnění

Základní škola kontakty Základní škola
kontakty
Mateřská škola kontakty Mateřská škola
kontakty
Mateřské centrum kontakty Mateřské centrum
kontakty
Waldorfská iniciativa kontakty Waldorfská iniciativa
kontakty