Waldorf
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.
Úvod Waldorf Škola Waldorf Družina

Družina

Družina
Milí rodiče,
ráda bych Vám podala základní informace o chodu školní družiny v roce 2016/17.
Celý Vnitřní řád ŠD družiny najdete zde nebo je k nahlédnutí u vedoucí vychovatelky.
V letošním roce bude družina fungovat v ranních hodinách a to
od 6:40 – do 7:30.
 
Zahájení odpolední činnosti plynule navazuje na ukončení výuky a 
s dětmi se loučíme nejpozději v 17:00 hod.

 
 
 Družina má v letošním školním roce tři oddělení. První dvě jsou pro žáky 1. - 3. třídy, třetí oddělení je otevřeno pro žáky 4. a 5. třídy. 
   Pro pobyt venku je vhodné připravit dětem náhradní oblečení, popř. plášťenku. Ven chodíme denně, téměř za každého počasí. Náhradní oblečení si mohou děti nechávat v šatně. Prosím, označte tašku s věcmi zřetelně jménem dítěte.
   Po návratu z venku společně svačíme, přibalte tedy prosím, svému dítěti další svačinu. Po 15. hodině zajišťujeme dětem pitný režim formou vaření čaje, popř. přípravou šťávy. Z hygienických i organizačních důvodů je nutné, aby si každé dítě doneslo svůj vlastní hrníček. 
 
Odchody dětí:
   Pokud dítě odchází z družiny samo v jiný čas než je na přihlášce nebo jej vyzvedává jiná osoba než ta, která je uvedena na zadní straně přihlášky je potřeba tuto změnu oznámit vychovatelce vždy písemnou formou. Omluvenku je nutné napsat na samostatný lísteček, který musí obsahovat následující údaje: jméno dítěte, datum, čas odchodu a Váš podpis. Nebo tomu určený formulář ke stažení zde: Změna odchodu žáka ze školní družiny  Děkujeme, za jeho používání.
 
Telefonování:
    Školní družina má od vedení školy přidělený mobilní telefon č. 775755013. Tento telefon je v průběhu všech činností vychovatelkám stále k dispozici a slouží zejména k zajištění bezpečnosti dětí při pobytu venku, popř. k  dořešení nejasností při příchodech a odchodech dětí do školní družiny. Prosím, rodiče aby telefon používali jen ve výjimečných případech. Pro užívání mobilních telefonů žáky platí stejné org. nařízení jako po dobu výuky. Tzn., že žáci po dobu činnosti nesmí používat mobilní telefony, mají je uschované ve svých aktovkách. Ve výjimečných případech jej mohou použít po dohodě s vychovateli.
   Další Vaše dotazy ohledně chodu školní družiny Vám ráda zodpovím osobně
nebo e-mailem: a.sanovcova@waldorf-olomouc .
 
    Těším se na osobní setkávání v průběhu školního roku s Vámi i Vašimi dětmi, Andrea Šanovcová.
Základní škola kontakty Základní škola
kontakty
Mateřská škola kontakty Mateřská škola
kontakty
Mateřské centrum kontakty Mateřské centrum
kontakty
Waldorfská iniciativa kontakty Waldorfská iniciativa
kontakty