Waldorf
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.
Úvod Waldorf Škola

Představení školy

Naše škola je na adrese:
tel. 777 850 488 - kancelář školy
email: skola(at)waldorf-olomouc.cz
 
 
 
Naše soukromá alternativní škola svoji činnost zahájila 1.9.2010. Zakládáme si na rodinné atmosféře, vlídném a laskavém přístupu jak k dětem, tak k rodičům, které bereme jako rovnocenné partnery školy.
Radost

     Jsme si vědomi, že úzká spolupráce s rodiči pozitivně ovlivňuje výchovně vzdělávací  proces dětí. Třídní učitel dokonce každé své dítě navštíví v jeho rodinném prostředí. Jsme škola s waldorfskou pedagogikou a to proto, že právě tento typ pedagogiky je nejvíce nakloněn skutečným potřebám dítěte.

   Vědomě a koncepčně působíme na všestranný rozvoj osobnosti  s velkým důrazem na individualitu každého dítěte. Vzdělávání probíhá v ucelených blocích a převážně prožitkem, tedy vlastní zkušeností. Našim cílem je po celou dobu školní docházky u dětí uchovat přirozenou touhu po získávání nových poznatků, vybudovat v nich smysl pro týmovou spolupráci, zdravé sebevědomí a vystavět dobrý základ morálních hodnot.

Waldorfská škola Olomouc
Základní škola kontakty Základní škola
kontakty
Mateřská škola kontakty Mateřská škola
kontakty
Mateřské centrum kontakty Mateřské centrum
kontakty
Waldorfská iniciativa kontakty Waldorfská iniciativa
kontakty