Waldorf
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.
Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.
Úvod Waldorf Škola Waldorf Školní klub

Školní klub

Vážení rodiče,

Ve školním roce 2020/2021 začne na naší škole fungovat další zájmový útvar a to ŠKOLNÍ KLUB

Je určen pro žáky druhého stupně a svou činností tvoří mezičlánek mezi školní výukou a výchovou v domácím prostředí. Výchovné cíle jsou podobné jako ve školní družině. Tedy nabízí prostor pro odpočinek, relaxaci a zájmové trávení volného času. Organizací se však od školní družiny výrazně liší. Členové klubu se v jeho prostorách zdržují z vlastní vůle, tzn., že do školního klubu mohou dobrovolně přicházet a odcházet.

Pedagogický pracovník povede přehled o docházce včetně časů příchodů a odchodů. Nedostaví-li se žák do školního klubu, nenese za něj pedagogický pracovník zodpovědnost. Pro komunikaci se zákonnými zástupci bude mít školní klub k dispozici vlastní telefonní číslo, kde si budou rodiče moci ověřit účast dítěte ve školním  klubu.

Naším cílem je, aby školní klub umožnil žákům druhého stupně odpočinek po vyučování, poskytl prostor pro jejich neformální setkávání a umožnil jim plynulý přechod z výuky do další zájmové činnosti, jako je např. výuka ZUŠ. V provozu by měl být každý pracovní den od 13:00 do 17:00 hod.

O dalších podrobnostech Vás budeme informovat na začátku školního roku.

Vnitřní řád a písemné přihlášky naleznete zde.

Přihláška 

Základní škola kontakty Základní škola
kontakty
Mateřská škola kontakty Mateřská škola
kontakty
Mateřské centrum kontakty Mateřské centrum
kontakty
Waldorfská iniciativa kontakty Waldorfská iniciativa
kontakty